Witamy serdecznie na na stronie sklepu SEN.NA sleepwear. Jest nam niezmiernie miło, że do nas trafiłaś/trafiłeś.

SEN.NA sleepwear to przepiękne polskie piżamy. Naszą misją jest odczarowanie utartego przekonania, że piżamy nie muszą być ładne. Dla nas to bardzo ważna część garderoby. Przecież jedną trzecią naszego życia przesypiamy.

A ile jest takich dni, że spędzamy je cały dzień w łóżku czy też wieczorem przychodzą niezapowiedziani goście?Dlaczego wtedy nie masz pięknie wyglądać?

 

Na co stawiamy produkując piżamy SEN.NA sleepwear?

 

JAKOŚĆ

Priorytetową sprawą jest wysoka jakość piżam SEN.NA sleepwear. Chcemy, abyś po zakupie piżamy mogła się nią jak najdłużej cieszyć. Dlatego produkujemy je z bawełny o gramaturze 240g z niewielkim dodatkiem elastanu. Materiały także zostały wyprodukowane w Polsce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że z piżamą nic się nie wydarzy, tzn. nie rozszerzy Ci się po praniu ani nie skórczy na długości, a niestety to jest domeną tanich, chińskich piżam.

Dzięki temu, że piżamy są wykonane z 92-95% bawełny możesz mieć pewność, że Twoja skóra będzie oddychać przez całą noc.

 

WZORNICTWO

Zależy nam na tym, aby odróżniać się wzorniczo od piżam istniejących na rynku, dlatego też szukamy unikatowych materiałów a już niebawem pojawią się materiały zaprojektowane przez nas. Śledzimy trendy modowe i sukcesywnie będziemy przenosić je na nasze piżamy.

 

SZYCIE

Piżamy SEN.NA sleepwear szyte są także w Polsce w szwalniach w których pracują krawcowe z kilkunasto a nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Dzięki temu możesz być pewna, że piżamy są bardzo dobrze i starannie odszyte.

 

Chcemy, abyś była zadowolona z naszych piżam i abyś z przyjemnością do nas wróciła